Veletrh ITMA 2023 se blíží!

Inovace a technologie v textilním průmyslu se představí na veletrhu ITMA 2023 v Miláně a my budeme při tom!

Jsme rádi, že Vám můžeme přinést novinky ze světa textilního průmyslu a prezentovat naši společnost VÚTS na prestižním veletrhu ITMA 2023. Tato významná událost se koná každé čtyři roky a představuje jedinečnou příležitost pro podniky působící v odvětví textilního průmyslu, aby prezentovaly své nejnovější technologie a inovace.

Veletrh ITMA je považován za nejvýznamnější mezinárodní událost svého druhu a je oceňován pro svou rozmanitost a šíři vystavovaných produktů a služeb. Letošní ročník ITMA 2023 se koná ve městě Miláno v Itálii a očekává se účast stovek předních společností z celého světa.

Naše společnost se specializuje na výrobu a dodávku pokročilých technologií pro textilní průmysl. Na veletrhu ITMA 2023 představíme špičkové tkací stroje DIFA a CAMEL ADAPTIVE. Chceme tak posílit naše postavení jako předního dodavatele moderních a efektivních řešení pro výrobu textilních materiálů.

ITMA je jednou z největších a nejprestižnějších událostí v oblasti textilního průmyslu a je to pro nás skvělá příležitost ukázat naše inovativní technologie. Navštivte nás ve dnech 8. – 14.6. na stánku H6-A103, budeme se těšit!

POZVÁNKA ITMA.png (548 KB)