Vážení zákazníci a obchodní partneři,

s radostí Vám přinášíme informaci o největším strojírenském veletrhu CIMT 2023 (China International Machine Tool Show), který se bude konat v Pekingu v Číně. Veletrh CIMT se koná každé dva roky a letos zde bude mít Česká republika svůj stánek, který bude zastupovat významné české strojírenské firmy, včetně naší společnosti VÚTS. Najdete nás v hale E2, stánek B052.

CIMT je nejprestižnější a největší veletrh profesionálních obráběcích strojů v Číně. Na veletrhu se budou prezentovat nejnovější trendy a inovace v oblasti strojírenství a technologií. My na tomto veletrhu představíme naše aktivitiy v oblasti výzkumu, vývoje a výroby systémů ATC (automatic tool change) - manipulátorů nástrojů a velkokapacitních zásobníků nástrojů pro manipulaci s těžkými nástroji v obráběcích centrech.

Veletrh CIMT 2023 se koná od 10. do 15. dubna na Mezinárodním výstavišti v Pekingu. Pokud máte zájem o návštěvu tohoto významného veletrhu, neváhejte navštívit oficiální stránky veletrhu CIMT, kde naleznete více informací o programu a vystavovatelích.

Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku na veletrhu, kde se budeme prezentovat společně s dalšími významnými českými strojírenskými firmami. Těšíme se na Vaši návštěvu a setkání s Vámi!

Tým VÚTS

     CIMT2023+PosterŁ¨60x90Ł©+-+¸±±ľ.jpg (7.20 MB)