3D SCAN /
3D MĚŘENÍ

Poskytujeme komplexní služby v oblasti 3D SCANNINGU a 3D MĚŘENÍ. Disponujeme špičkovými scannovacími a měřícími zařízeními. Nabízíme služby REVERZNÍHO INŽENÝRSTVÍ včetně digitalizace strojních dílů, vytvoření 3D modelu,  výkresové dokumentace a rychlého prototypování pro optimalizaci konstrukčních prací a zlepšení výrobních procesů.

Kalení

3D SCAN

Pomocí mobilních 3D optických skenů s technologií trojitého skenování a modrého světla, které mají vysokou přesnost a rozlišení pro snímání tvaru povrchu snímaných objektů, poskytujeme rychle a přesně potřebná data pro další zpracování.

  • 3D SCAN  - GOM ATOS Q
  • HANDYSCAN 3D BLACK 
Navařování

reverzní inženýrství

Zabýváme se analýzou založenou na fyzických strojních dílech a zařízeních, a to zejména v případech, kdy nejsou k dispozici CAD data nebo pro ověření těchto dat. V rámci reverzního inženýrství  využíváme naše 3D skenovací a měřící zařízení, rekonstruujeme CAD data, provádíme FEM/CFD analýzy zkoumaných dílů včetně mechanických testů.

Řezání

3d měření

Provádíme zakázkové měření na 3D měřících přístrojích s vysokou přesností měření na tisícinu mm dle velikosti měřeného dílu. Maximální velikost měřeného dílu je 800 x 1000 x 700 mm.

  • Portálový měřící stroj WENZEL a měřící zařízení RÖMER

Napište nám

nebo zanechte žádost o zpětné zavolání

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi
podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Nebo nás kontaktuje jiným pohodlným způsobem

3D MĚŘENÍ/3D SCAN - Ing. Zbyněk Slavíček
+420 485 302 772
Obchodní oddělení
info.vuts@vuts.cz