ocenění

vodafone
Ocenění

Česká hlava
2O20

Cena v kategorii INDUSTRIE za vývoj unikátního tryskového tkacího stroje DIFA. Cena se uděluje za nejvýznamnější technologickou inovaci, která vznikla na území ČR. Děkujeme všem, kteří se podíleli na tomto projektu!

vodafone
Ocenění

Vodafone
Firma roku 2019

Dalším oceněním je Firma roku 2019 Libereckého kraje. Obstáli jsme v silné konkurenci firem z celého Liberecké kraje a vyhráli cenu Hospodářských novin VODAFONE FIRMA ROKU 2019 Libereckého kraje. Je to významné ocenění společné práce všech našich zaměstnanců, děkujeme!

vodafone
Ocenění

R&D 100 AWARD

Obdrželi jsme prestižní ocenění 2019 R&D 100 AWARD za inovace od R&D WORLD Magazine. Tato ocenění jsou jedny z nejprestižnějších v celosvětovém měřítku a my máme velikou radost, že jsme cenu získali společně s Taiwan Textile Research Institute v kategorii Mechanical/Materials za tryskový tkací stroj DIFA. Velmi si této ceny vážíme a děkujeme všem, kteří se podíleli na vývoji a výrobě stroje DIFA.

vodafone
Ocenění

Inženýrská akademie ČR

Inženýrská akademie České republiky vyhlásila v tomto roce 23. ročník soutěže o CENU INŽENÝRSKÉ AKADEMIE ČESKÉ REPUBLIKY 2019. Cena IAČR se každoročně uděluje domácím i zahraničním osobnostem a týmům za výsledek tvůrčí práce.
A my máme ohromnou radost, že naše společnost VÚTS obdržela cenu za realizovaný vynikající technický projekt „TRYSKOVÝ TKACÍ STROJ DIFA PRO PRŮMYSLOVOU VÝROBU DISTANČNÍCH TKANIN VELKÝCH A PROMĚNNÝCH DISTANCÍ“.