ELEKTRONICKÉ VAČKY

VÝPOČTY A APLIKACE ELEKTRONICKÝCH VAČEK

Jsme specialisté na výpočty a aplikaci ELEKTRONICKÝCH VAČKOVÝCH MECHANISMŮ. Výpočtem vačkových mechanismů a výrobou vaček se naše firma zabývá více než třicet let. Hlavní výhodou aplikací elektronických vaček je parametrizace a programovatelnost pohybových funkcí, respektive zdvihových závislostí.

Pro naše zákazníky zajišťujeme vše od poradenství (stanovení nákladů, cenové srovnání, zhodnocení rozličných variant řešení s klasickými a elektronickými vačkami, atd.), dimenzování elektronické vačky, návrh, optimalizaci zdvihové závislosti,  integraci elektronické vačky do libovolného nadřazeného systému až po konstrukci a výrobu elektronických vačkových mechanismů.

Aplikace elektronických vaček a volba alternativy elektronického pohonu pracovního členu je možná zejména u strojů zpracovatelského průmyslu (textilní, polygrafické, sklářské, obráběcí, tvářecí, balící atd.) a u prvků pružné a pevné automatizace výrobních systémů (manipulační stroje a mechanismy jako jsou otočné a indexovací stoly, krokové mechanismy apod.). 

Napište nám

nebo zanechte žádost o zpětné zavolání

Odesláním formuláře souhlasíte s našimi
podmínkami a zpracováním osobních údajů.

Nebo nás kontaktuje jiným pohodlným způsobem

Obchodní oddělení
+420 485 301 111
Obchodní oddělení
vuts@vuts.cz